+48 504-060-990, 501-295-878 pyka@papiery.com.pl

Do Ustronia bardzo łatwo dojechać można trasą szybkiego ruchu z Katowic, Krakowa, Wrocławia, Warszawy i Łodzi. Stąd blisko do Brennej, Istebnej, Szczyrku i Wisły a także do Czech, Słowację a do Wiednia to jedyne 350km.

Uzdrowisko Ustroń to doskonałe miejsce na wypoczynek, rehabilitację, zabiegi rehabilitacyjne, leczenie, uprawianie wszelkich form ruchu oraz przyjemnego spędzenia  czasu wolnego. W Ustroniu można uprawiać wszelkie dyscypliny sportowe: tenis (korty odkryte lub hala tenisowa), biegi (liczne zawody), turystyka rowerowa, pływanie (liczne baseny), wędrówki górskie, narciarstwo.

Noclegi Ustroń i pokoje Ustroń – najlepsze z nich proponuje Willa Panorama.
Obecnie to uzdrowisko na skalę międzynarodową. Znajduje się tu wiele sanatoriów i ośrodków rehabilitacyjnych, wyposażonych w najnowocześniejsze urządzenia, świadczące szeroki zakres zabiegów i wysoki poziom usług. Ogólnodostępne kąpiele solankowe i borowiny należą do najlepszych w kraju. Uzdrowisko oferuje zabiegi sanatoryjne, leczenie chorób układu ruchu, krążenia, dróg oddechowych i obwodowego układu nerwowego. SPA Ustroń – w Willi Panorama znajdziecie bogatą ofertę różnorodnych zabiegów wspomagających Wasze zdrowie.

Znajdują się tu liczne szlaki turystyczne, spacerowe i trasy rowerowe. Nowoczesny 4-osobowy wyciąg, letni tor saneczkowy, wieża widokowa, gastronomia to atrakcje Czantorii. Z kolei na  Równicy do dyspozycji są : park linowy, Extreme Park, całoroczny tor saneczkowy.

Wielką atrakcją Ustronia jest  Leśny Park Niespodzianek. Znajdziemy tam  żubry, jelenie, sarny, muflony, daniele, pokazy ptaków drapieżnych i sów.

Jest tu wiele ciekawych lokali gastronomicznych a w nich przepysznych  potraw. Polecane do spróbowania w tutejszej gastronomii: placki ze szpyrkami, zbójnicka pieczeń, pstrąg po góralsku i chleb ze smalcem.
Ustroń uzdrowisko – to atrakcja o każdej porze roku! Wakacje zdrowotne tylko w Ustroniu !!!

ZAPRASZAMY